19 қазан - ҚР Құтқарушылар күні! » КГУ «Общеобразовательная школа №14 » Управления образования г.Алматы
«№14 жалпы білім беретін мектеп»
Қабылдау бөлімі:
+7(727) 268-62-65
Есепші бөлімі:
+7(727) 268-65-05
eOtinish.kz
қыркүйек

19 қазан - ҚР Құтқарушылар күні!

ҚР ОАМ РҚББОӘО директоры Шер Р.П.
НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ! НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ! НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ!
19 қазан - ҚР Құтқарушылар күні!
Бүгінгі таңда құтқарушы мамандығы – ең құрметті , маңызды әрі қажетті, сұранысқа ие мамандықтардың бірі. Құтқарушылар сағат сайын қиындыққа тап болған адамдарға көмекке асығады, олардың мүлкінің сақталуы мен өмірі үшін күреседі.
ҚР Оқу ағарту министрлігінің Республикалық қосымша білім беру оқу-әдістемелік орталығы 2024 жылғы 2 қыркүйектен 15 қазанға дейін Қазақстан Құтқарушылар күніне арналған мектеп және студенттік парламент мүшелері арасында «Құтқарушыларға мың алғыс!» атты челенджіне қатысуға шақырамыз!
Қатысу талаптары:
Әлеуметтік желілерде #ҚұтқарушыларғаМыңАлғыс!
#школьноесамоуправление #өзінөзібасқару хэштегімен пост жариялаңыз!
Құтқарушымен фотосуреттер - фотосуретті сүйікті құтқарушыңызбен немесе сіз білетін командамен бірге орналастырыңыз. Бұл кәсіби құтқарушы да, сіз үшін маңызды нәрсе жасаған ерікті де болуы мүмкін.
Жеке тәжірибе - құтқарушылар сізге қалай көмектескені туралы әңгімемен бөлісіңіз. Олардың жұмысы сіздің немесе жақындарыңыздың өмірінде шешуші рөл атқарған кезді айтыңыз.
Бейнехабарлама - құтқарушыларға ризашылығыңыз бен таңданысыңызды білдіретін бейнені жазыңыз. Олардың жұмысы қоғам үшін қаншалықты маңызды екендігі туралы эмоцияларыңызбен және ойларыңызбен бөлісіңіз. Құтқарушылармен кездесу - Жергілікті құтқарушылармен кездесу ұйымдастырыңыз. Бұл әңгіме, дәріс немесе экскурсия болуы мүмкін, онда сіз олардың қалай жұмыс істейтіні және күнделікті өмірде қандай міндеттерді шешетіні туралы көбірек біле аласыз. Қатысу үшін әлеуметтік желілердегі жазбаларыңызды төменде орналастырыңыз. Құрметті қатысушылар, құтқарушылардың еңбегін қалай бағалайтынымызды және олардың біздің қоғамға қосқан үлесі қаншалықты маңызды екенін бірге көрсетейік!

Осы беттің QR-коды:
QR-код этой страницы: